2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Nadarzyn
Dodane 10 maja 2024

Mechanik samochodowy

Wynagrodzenie

7 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nadarzyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków :

  • aktywny udział w kontroli i diagnozowaniu stanu technicznego pojazdów oraz ustalanie zakresu niezbędnych prac ,

  • usuwanie awarii i usterek w pojazdach i sprzęcie technicznym ,

  • wykonywanie czynności serwisowych związanych z utrzymaniem pojazdów ,

Oczekiwania od Kandydata :

  • przynajmniej 5-letnie doświadczenie na stanowisku mechanika w warsztacie remontowym

  • wykształcenie zawodowe/średnie techniczne o profilu samochodowym

  • znajomość  budowy ,technologii napraw oraz eksploatacji pojazdów i maszyn

  • odpowiedzialność , rzetelność i uczciwość w wykonywaniu zadań

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane :

  • doświadczenie w pracy przy serwisowaniu i naprawach ogumienia

  • wulkanizacja na zimno

  • prawo jazdy kat. C

Inne :

  • umiejętność pracy w zespole ,

  • wielozadaniowość

Lokalizacja

Nadarzyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nadarzyn
ID: 917317102