2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Podlaskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Radule
Dodane 17 maja 2024

Mechanik Samochodowy/Elektromechanik

Lokalizacja

Radule

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

GALAAUTO Sp. z o.o. firma działająca na rynku napraw samochodów ciężarowych, naczep i autobusów od 1997 r., poszukuje Pracowników do stacji serwisowej na stanowisko:

ELEKTROMECHANIK/MECHANIK SAMOCHODOWY

Miejsce pracy: Serwis w Radulach

wymagania:

-doświadczenie na stanowisku elektromechanika/mechanika samochodowego

-znajomość naprawy/budowy/eksploatacji samochodów ciężarowych, naczep

-umiejętność obsługi komputera diagnostycznego

-umiejętność czytania dokumentacji technicznej

-prawo jazdy kat. B

-min. wykształcenie zasadnicze (ukierunkowane)

-umiejętność pracy w zespole

obowiązki:

-dokonywanie diagnostyk i napraw mechanicznych, elektrycznych, elektronicznych

swoim pracownikom zapewniamy:

-umowę o pracę

-pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

-atrakcyjny system wynagradzania

-podnoszenie kwalifikacji poprzez system szkoleń zawodowych

-możliwość rozwoju zawodowego

Lokalizacja

Radule,

Podlaskie

Podlaskie, Radule
ID: 715727239