2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Dolnośląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Dzierżoniów
Dodane 13 maja 2024

Mechanik Samochodowy pojazdów ciężarowych

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dzierżoniów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Oferta Pracy: Mechanik Samochodowy Firma Globgranit Logistic S.a w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Mechanik Samochodowy - samochody osobowe i ciężarowe

Miejsce pracy: Dzierżoniów

Zakres obowiązków:

- Diagnostyka oraz naprawa samochodów osobowych i ciężarowych.

- Współpraca z zespołem serwisowym w realizacji zleceń.

- Regularne uczestnictwo w szkoleniach branżowych. Oczekujemy:

- Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

- Znajomości technik napraw samochodów osobowych oraz ciężarowych. -

Zaangażowania, samodzielności oraz odpowiedzialności w wykonywaniu powierzonych zadań. - Kultury osobistej oraz czystości

- Prawa jazdy kat. B, mile widziane kat. C+E. Oferujemy:

- Atrakcyjne, premiowane wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia. - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

- Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

- Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole. Jeśli jesteś osobą komunikatywną, odpowiedzialną i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesyłanie aplikacji CV wraz z listem motywacyjnym) na adres e-mail:

Lokalizacja

Dzierżoniów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Dzierżoniów
ID: 916628087