2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Podkarpackie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Boguchwała
Dodane 26 kwietnia 2024

Mechanik samochodowy - zatrudnię

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Boguchwała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Ogłoszenie jest skierowane do osób z doswiadczeniem poszukujących pracy na stanowiska:

  • MECHANIK SAMOCHODOWY

  • ELEKTROMECHANIK

Wymagania:

  • Kilku letnie doświadczenie na stanowisku;

  • Dobra organizacja pracy, staranność i odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Mile widziane wykształcenie techniczne o profilu samochodowym.

Obowiązki na stanowisku:

  • Diagnostyka usterek samochodowych i ich naprawa;

  • Wykonywanie wymian części eksploatacyjnych (układ hamulcowy, zawieszenie, układ napędowy, serwisy olejowe);

  • Praca przy silnikach (weryfikacje + wymiana osprzętu, uszczelnienia, wymiana rozrządu, montaż/demontaż wtryskiwaczy itp.);

  • Weryfikacja wiązek elektrycznych, naprawy elektryczne podzespołów, naprawy wiązek elektrycznych;

  • Dbałość o stanowisko pracy, i powierzone narzędzia.

*Obowiązki dostosowane są do danego stanowiska pracy.

Wymiar pracy PEŁNY ETAT:

  • Tryb pracy: poniedziałek – piątek godziny: 8:00 – 16:30;

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie z podstawą od 4 tys zł na rękę;

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Możliwość zdobywania doświadczenia;

  • PRACĘ PRZY WYJĄTKOWYCH i NIETUZINKOWYCH SAMOCHODACH – samochody klasyczne, zabytkowe, old'timery!

Lokalizacja:

  • BOGUCHWAŁA, ul. T. Lubomirskiego 91 (granica Rzeszów-Boguchwała przy drodze głównej DK19)

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem platformy OLX lub prosimy o kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Boguchwała,

Podkarpackie

Podkarpackie, Boguchwała
ID: 914600958