2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Żdżary
Dodane 09 maja 2024

Mechanik, serwisant maszyn, pojazdów

Lokalizacja

Żdżary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Ditta-Seria – polska firma należąca do grona liderów w zakresie projektowania, produkcji i montażu konstrukcji stalowych, wag samochodowych i maszyn sadowniczych aktualnie poszukuje osoby do zatrudnienia na stanowisku:

Mechanik maszyn (lokalizacja : Żdżary 75a , 26-420 Nowe Miasto n/Pilicą)

Zakres obowiązków:

·         Konserwacja i naprawa maszyn różnego rodzaju (wózki widłowe, ładowarki teleskopowe, podesty ruchome).

Nasze wymagania

·         Doświadczenie w naprawie maszyn różnego rodzaju

·         Znajomość budowy i naprawy układów hydraulicznych

·         Min. wykształcenie zawodowe

·         Gotowość do pracy w terenie

·         Prawo jazdy kat. B, kat. C – mile widziane

Oferujemy

·         wynagrodzenie zasadnicze oraz premie uzależnione od posiadanych umiejętności

·         pracę w stabilnej (30 lat na rynku), dynamicznie rozwijającej się firmie

·         zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc od poniedziałku do piątku, w godzinach: 9:00 – 15:00, tel. 508 091 997

Lokalizacja

Żdżary,

Mazowieckie

Mazowieckie, Żdżary
ID: 917139654