2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Lubelskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Lublin
Dodane 13 maja 2024

Mechanik - specjalista od wtrysków w Dakro Bosch Service Lublin

Wynagrodzenie

8 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

• Mechanik Samochodowy - specjalista od wtrysków

Oczekiwania:

• doświadczenie w naprawach samochodów osobowych i

dostawczych

• doświadczenie w diagnozowaniu usterek w samochodach

przy pomocy urządzeń diagnostycznych

• samodzielność

• uczciwość

• chęć do nauki

• zdolności manualne

Mile widziane:

• Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

• Szkolenie z obsługi wszystkich urządzeń na stanowisku pracy

• Umowę o pracę

• Specjalistyczne szkolenia w centrum szkoleń Bosch-a

• Samodzielne stanowisko z możliwością realizacji własnych

pomysłów i rozwiązań

• Pracę na nowym sprzęcie, najwyższej klasy

• Stałe wynagrodzenie i dodatkowo atrakcyjny system prowizji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

wpisując w tytule: MECHANIK poprzez OLX.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 658896753