2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wielkopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wronki
Dodane 28 maja 2024

Mechatronik - Ferrum Poland

Lokalizacja

Wronki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Ferrum wraz ze swoimi spółkami zależnymi Ferrum Packaging AG (zamykarki do puszek) oraz Ferrum Process Systems AG (wirówki), do której należy również Ferrum Poland Sp. z oo. łącznie zatrudnia około 850 osób i oferuje wysokojakościowe produkty i usługi w dziedzinie budowy maszyn na całym świecie. Dzięki swoim lokalizacjom w USA, Chinach, Indiach, Brazylii, Polsce i Niemczech oraz przedstawicielstwom w ponad 80 krajach Ferrum jest blisko swoich klientów. Ferrum oznacza obecność na całym świecie, a tym samym bliskość klienta, indywidualne rozwiązania i wysoką jakość usług.

Zadania:

  •  praca w wymiarze pełnego etatu w dziale utrzymania ruchu,

  • wykonywanie prac mechaniczno / elektrycznych związanych z prawidłowym utrzymaniem maszyn w ruchu,

  • diagnozowanie i usuwanie bieżących awarii powstających z istniejącej infrastruktury technicznej firmy,

  • wykonywanie prac związanych z montażem instalacji i systemów elktrycznych,

  • instalowanie i uruchamianie maszyn oraz urządzeń elektrycznych,

  • Ścisła współpraca z innymi działami,

  • Dbanie o jakość, bezpieczeństwo i na stanowisku pracy,

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne,

  • doświadczenie w pracy z szafami sterowniczymi, układami sterowania i instalacjami elektrycznymi oraz pracami mechanicznymi,

  • znajomość programowania i umiejętność rozwiązywania problemów ze strownikami PLC,

  • uprawnienia SEP do 1 kV,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Lokalizacja

Wronki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wronki
ID: 918302044