2. Praca
  3. Wykładanie i ekspozycja towaru
  4. Wykładanie i ekspozycja towaru - Małopolskie
  5. Wykładanie i ekspozycja towaru - Kraków
  6. Wykładanie i ekspozycja towaru - Prądnik Biały
Dodane 02 maja 2024

Merchandiser Mobilny - Hipermarkety

Wynagrodzenie

4 300 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Biały

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Jesteśmy nowoczesną polską firmą o wieloletniej tradycji, liderem w dystrybucji produktów AGD, mebli ogrodowych. Podstawą działalności jest szeroka oferta produktów do kuchni i jadalni.

Praca w sklepach wielkopowierzchniowych (typu super i hipermarketach) tj. Carrefour, Selgros, Auchan, Media Markt, Kaufland, OBI, L&M

Co oferujemy:

  • pracę na pełny etat godzinowy (praca od poniedziałki do piątku)

  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków (samochód służbowy, tablet, telefon)

  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy w stabilnej firmie – nie jesteśmy agencją pośrednictwa pracy

  • rodzaj umowy: umowa zlecenie lub praca na działalności gospodarczej (koszty typu ZUS, księgowość są zwracane - pokrywa pracodawca) - Ty wybierasz rodzaj

  • Praca na na terenie miasta Kraków i okolic - województwo małopolskiego

  • nie musisz mieszkać w Krakowie - możesz dojeżdżać do pracy autem służbowym z OKOLIC - koszty po naszej stronie

  • elastyczny grafik który ustalasz z przedstawicielem handlowym

  • pracę z takimi markami jak: Ambition, Patio, Luminarc, Domotti, Pyrex

Twój zakres obowiązków:

  • współpraca i utrzymywanie dobrych relacji u klientów

  • dbanie o ekspozycję i dostępność towarów na półkach zgodnie z wytycznymi firmy i naszych Klientów

  • uzupełnianie produktów na półkach i miejscach dodatkowej ekspozycji

  • dokładanie towaru

  • sprawdzanie aktualnych promocji występujących w danym tygodniu .

wymagania:

  • prawo jazdy kat. B

  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów, zdolność komunikowania się

  • zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

  • samodzielność

  • dyspozycyjności

  • mile widziana książeczka sanepidowska, szkolenie BHP - / nie jest wymagane, możliwość wyrobienia w trakcie podjętej pracy/

  • doświadczenie nabierzesz z czasem pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ

W przypadku zgody na udział w innych procesach rekrutacyjnych prosimy o umieszczenie w CV zdania:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Dajar Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Biały
ID: 710324183