2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Mokotów
Lucjan Dybczak
Dodane 18 czerwca 2024

Młodszy serwisant/serwisantka ds. serwisu urządzeń mobilnych

Wynagrodzenie

4 600 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twoja przyszła firma

Dla naszego klienta, jednego z największych dostawców usług serwisowych i logistycznych dla urządzeń mobilnych na rynku polskim, poszukujemy osoby na stanowisko młodszego serwisanta ds. serwisu urządzeń mobilnych.

Oczekiwania

  • Zdolności manualne,

  • Zainteresowanie nowymi technologiami,

  • Dobra organizacja pracy własnej,

  • Dokładność, cierpliwość, gotowość do pracy powtarzalnej.

Obowiązki

  • Przeprowadzanie testów urządzeń mobilnych,

  • Identyfikacja uszkodzeń i usterek,

  • Zamawianie i rozliczanie części zamiennych,

  • Naprawa urządzenia zgodnie z wytycznymi i instrukcjami producenta,

  • Współpraca z innymi działami firmy.

Oferta

  • Pracę w doświadczonymi i zgranym zespole technicznym,

  • Pracę w międzynarodowym środowisku,

  • Dogodna lokalizacja na Mokotowie,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji - szkolenia wewnętrzne,

  • Stabilne warunki zatrudnienia.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 921444258