Przejdź do głównej części
Dodaj ogłoszenie
Dodane 25 września 2024

Młodszy Technik - FREZER CNC, praca zmianowa!

Lokalizacja

Osielsko

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jeżeli jesteś osobą gotową i zdecydowaną do podjęcia nowej pracy w młodym, dynamicznie rozwijającym się Zespole. Jeżeli ciągłe działanie oraz chęć zmian nie stanowią dla Ciebie problemów zachęcamy do aplikowania na stanowisko Młodszy Technik - FREZER CNC do przyuczenia!

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyny CNC (ploter frezujący) oraz urządzeń pomocniczych;

  • Obsługa podstawowych urządzeń pomiarowych;

  • Bieżące czynności porządkowe i konserwacyjne;

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym 6:00-14:00 & 14:00-22:00;

  • Sumienność oraz odpowiedzialne podejście do pracy

Mile widziane:

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn;

  • Wykształcenie techniczne;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w formacie PDF!

Lokalizacja

Osielsko,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Osielsko
ID: 934854410