Dodaj ogłoszenie
Dodane 15 września 2024

Mobilny Przedstawiciel Handlowy

Wynagrodzenie

3 000 - 25 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Czy jesteś młodym, ambitnym i zmotywowanym człowiekiem, który szuka wyzwań zawodowych? Czy masz talent do nawiązywania relacji i chcesz rozwijać się w dynamicznej branży energetycznej? Jeśli tak, to ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Branża: Energetyczna (z wyłączeniem fotowoltaiki)

Rodzaj klienta: B2B (tylko kontakt z klientem biznesowym)

Lokalizacja: Poznań

Rodzaj pracy: Pełny etat

Opis stanowiska:

Do Twoich głównych zadań będzie należało:

  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów biznesowych.

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami oraz dbanie o rozwój współpracy.

  • Prezentacja oferty firmy i dopasowywanie rozwiązań energetycznych do potrzeb klientów.

  • Negocjowanie warunków umów i finalizacja transakcji.

  • Monitorowanie rynku oraz analizowanie potrzeb klientów w celu proponowania innowacyjnych rozwiązań.

Oczekujemy:

  • Wysokiej motywacji i chęci do nauki oraz rozwoju.

  • Doskonałych zdolności komunikacyjnych i negocjacyjnych.

  • Zaangażowania, samodzielności i proaktywnego podejścia do powierzonych zadań.

  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane).

Oferujemy:

  • Wysokie prowizje uzależnione od wyników sprzedażowych

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.

  • Szkolenia wstępne oraz regularne wsparcie merytoryczne.

  • Pracę w dynamicznym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Jeśli jesteś gotów na nowe wyzwania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV poprzez OLX.

Nie przegap okazji, aby rozpocząć karierę w jednej z najbardziej przyszłościowych branż!

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 941752454