Dodaj ogłoszenie
Dodane 23 sierpnia 2024

Oferta Pracy: Magazynier

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rychtal

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

Poszukujemy zmotywowanej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko Magazyniera. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za organizację pracy w magazynie, przyjmowanie i wydawanie towarów, a także dbanie o porządek i bezpieczeństwo na terenie magazynu.

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie dostaw oraz rozładunek towarów.

  • Kompletowanie i przygotowywanie zamówień do wysyłki.

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej oraz kontrola stanów magazynowych.

  • Obsługa urządzeń magazynowych.

  • Dbałość o porządek i czystość na magazynie.

  • Przestrzeganie procedur bezpieczeństwa i standardów firmy.

  • Inwentaryzacja towarów.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane.

  • Umiejętność obsługi komputera.

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (mile widziane).

  • Dokładność, sumienność oraz umiejętność pracy w zespole.

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność radzenia sobie z wieloma zadaniami jednocześnie.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności.

  • Przyjazne środowisko pracy w zgranym zespole.

  • Szkolenia wprowadzające i wsparcie ze strony doświadczonych pracowników.

Dołącz do naszego zespołu i buduj z nami sukces! Czekamy na Twoją aplikację!

Lokalizacja

Rychtal,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Rychtal
ID: 939691539