2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Trzebinia
Dodane 21 maja 2024

Operator koparki

Lokalizacja

Trzebinia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Maxum Sp. z o.o., firma z branży budowlanej  z siedzibą w Trzebini ul. Tuwima 19 poszukuje osoby na stanowisko:

OPERATOR KOPARKI

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi koparki kat. III (mile widziane z kat. I)

  • Prawo jazdy kat. B

  • doświadczenie w pracy na stanowisku operatora koparki

  • dobra organizacja pracy

  • sumienność i dyspozycyjność

  • dbałość o powierzony sprzęt

  • umiejętności pracy w zespole

Zakres obowiązków:

·        Załadunek i rozładunek różnych materiałów, takich jak ziemia, piasek, żwir, kamienie itp.

·        wykonywanie wykopów koparką na terenach objętych daną inwestycją

·        Obsługa techniczna maszyny;

·        Przygotowanie terenu do prac budowlanych poprzez kopanie rowów, zakładanie fundamentów, usuwanie gruntu, ustawianie płyt chodnikowych itp.

·        Pomoc przy innych pracach ziemnych;

·        Dbałość o powierzony sprzęt i czystość na terenie zakładu

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje i umożliwiające rozwój zawodowy

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami, a przesyłanych dokumentów nie odsyłamy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodą na przetwarzanie przez MAXUM Sp. z o.o. ul. Tuwima 19 w Trzebini moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na w/w stanowisko. Przyjmuję do wiadomości, że w dowolnym momencie mogę odwołać udzieloną zgodę, pisemnie na adres siedziby firmy Maxum Sp. z o.o. ul. Tuwima 19 w Trzebini lub mailowo a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Mam świadomość, że wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, jednakże bez jej wyrażenia nie jest możliwe uwzględnienie mojej aplikacji w procesie rekrutacji.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Maxum Sp. z o.o. ul. Tuwima 19 w Trzebini. Dane zbierane są dla potrzeb przeprowadzenia na Pani / Pana rzecz procedury rekrutacji na w/w stanowisko. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i wymaga wyraźnej zgody, ale jest konieczne do przeprowadzenia procedury rekrutacji. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się pod adresem: www.maxum.com.pl

Lokalizacja

Trzebinia,

Małopolskie

Małopolskie, Trzebinia
ID: 872868714