2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Wojkowice
Dodane 17 czerwca 2024

Operator Ładowarki

Lokalizacja

Wojkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Eko Bolesław sp.z o.o. w Wojkowicach przy ul. Drzymały 14, działająca na rynku od ponad 10 lat, zajmująca się gospodarką odpadami (recykling) przyjmie do pracy:

Operatora Ładowarki Caterpillar 950

Zakres obowiązków:

  • obsługa ładowarki

  • dbałość o porządek i bezpieczeństwo na placu

  • dbanie o stan techniczny obsługiwanego sprzętu, przygotowanie maszyn do przeglądów i napraw

  • drobne prace serwisowe

 Nasze wymagania:

  • uprawnienia do  obsługi ładowarek

  • doświadczenie

  • umiejętność współpracy,

  • dyspozycyjność

  • zaangażowanie w realizowaniu powierzonych zadań

 Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

  • praca w dobrej atmosferze w systemie dwuzmianowym ( 6-14 i 14-22)

  • praca w rozwijającej się firmie

    Prosimy aby osoby zainteresowane pracą, wysłały swoje CV za pośrednictwem serwisu OLX. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny ( podany w ogłoszeniu).

Lokalizacja

Wojkowice,

Śląskie

Śląskie, Wojkowice
ID: 916507020