2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Pomorskie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Gdańsk
  7. Opieka nad seniorami i chorymi - Orunia - Św. Wojciech - Lipce
Dodane 16 maja 2024

Opiekun medyczny/ opiekun osoby starszej

Wynagrodzenie

4 600 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Orunia - Św. Wojciech - Lipce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Wymagania:

- ukończony kurs opiekun osoby starszej lub opiekun medyczny/ chęć zdobycia ww. kwalifikacji, rozumienie potrzeb osób chorych, wykluczonych społecznie, wysokie poczucie odpowiedzialności i zrozumienia sytuacji drugiego człowieka, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, gotowość do pracy w systemie zmianowym,

Zakres obowiązków: - wykonywanie czynności pielęgnacyjnych wynikających ze stanu zdrowia klienta, - pomoc klientom w czynnościach dnia codziennego, - dbanie o bezpieczeństwo i komfort życia klientów, - wymagania zgodnie z kwalifikacjami zawodów opiekun medyczny, osoby starszej, środowiskowy. Oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Informacje o firmie

Towarzystwo Pomocy im św Brata Alberta Koło Gdańskie zajmuje się pomocą osobom wykluczonym społecznie od niemal 30 lat. Działalność swą kieruje do osób wymagającym wsparcia, w tym przede wszystkim do osób pozostających w kryzysie bezdomności. Na terenie Gdańska prowadzimy 6 placówek noclegowych.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Orunia - Św. Wojciech - Lipce
ID: 894226401