Przejdź do głównej części
Dodaj ogłoszenie
Dodane Dzisiaj o 09:07

Opiekunka MegaMocni Rotmanka

Lokalizacja

Rotmanka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Dołącz do zespołu MegaMocni Rotmanka. Obecnie poszukujemy kandydata/ki na stanowisko opiekun/ka w żłobku.

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • wsparcie merytoryczne oraz zindywidualizowany program wdrożenia na stanowisko

  • możliwość rozwoju zawodowego dzięki wewnętrznej ofercie szkoleniowej firmy oraz dofinansowaniu do szkoleń zewnętrznych

  • zniżki na studia w jednej z największych uczelni niepublicznych w Trójmieście

  • rozwój zawodowy w firmie dzięki jasnej ścieżce kariery

  • ubezpieczenie OC i NNW

  • 2 dodatkowe dni wolne od pracy

  • korzystne warunki uczestnictwa dla zainteresowanych opieką medyczną, kartą sportową i ubezpieczeniem na życie

  • 50% zniżki na opiekę dla Twoich dzieci w naszych żłobkach i przedszkolach

  • komfortowe warunki pracy w nowoczesnych przestrzeniach, z różnorodną bazą dydaktyczną

  • przyjazny i wspierający się zespół

Na co zwracamy uwagę u kandydatów:

  • doświadczenie w pracy z dziećmi będzie atutem

  • wrażliwość na potrzeby dzieci

  • zaangażowanie, kreatywność, inicjatywa w działaniu

  • umiejętność pracy w zespole i zdolności interpersonalne

  • brak prawnych przeciwskazań do pracy z dziećmi

Zadania:

  • opieka nad dziećmi i dbanie o ich bezpieczeństwo

  • pomoc przy prowadzeniu zajęć edukacyjnych

  • współpraca z rodzicami, nauczycielami oraz członkami Zespołu MegaMocnych

  • pomoc w prowadzeniu dokumentacji placówki

  • czynny udział w działalności placówki

  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, prześlij do nas swoją aplikację.

Lokalizacja

Rotmanka,

Pomorskie

Pomorskie, Rotmanka
ID: 947572353