2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Linowo
Dodane 14 maja 2024

Parca biurowa, adminstracyjna

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Linowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy PHU MAN Jan Hofman zatrudnimy na stanowisko: Pracownik biurowy w dziale handlowym

Zakres obowiązków:

  • Analiza stanów magazynowych, przygotowywanie zamówień.

  • Obsługa programu sprzedażowo-zakupowego oraz wagowego

  • Kontakt z dostawcami i kontrahentami,

  • Wspieranie działu logistyki,

  • Koordynacja prawidłowego obiegu informacji i dokumentów,

  • Kontrola wejściowa przyjmowanego materiału

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe oraz znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Biegła znajomości obsługi MS Office,

  • Umiejętność koordynacji kilku prac jednocześnie,

  • Wysoki poziom uczciwości i etyki zawodowej,

  • Umiejętność analitycznego myślenia, bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • Umiejętność pracy w zespole, otwartość na dynamiczne, zmienne środowisko pracy,

  • Terminowość, dokładność, zorientowanie na zadania, wnikliwość,

  • Otwartość na podejmowanie nowych wyzwań.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Pracę w stałym, kameralnym, młodym i przyjaznym zespole.

Lokalizacja

Linowo,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Linowo
ID: 916985315