Przejdź do głównej części
Dodaj ogłoszenie
Dodane 28 sierpnia 2024

Pomoc Cukiernika - Cukiernia Kukułka

Wynagrodzenie

28 - 28,10 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Umowa o dzieło

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Poszukujemy pomocnika cukiernika.

Doświadczenie nie jest wymagane.

Warunki pracy:

  • umowa zlecenie na pełen etat,

  • praca od godziny 5:00 / 5:30 do godziny 13:00 / 13:30

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • wynagrodzenie wypłacane na koniec miesiąca

Obowiązki:

  • odważanie składników,

  • przygotowywanie podstawowych produktów tj. kremy, nadzienia itp.

  • wykańczanie wypieków

  • pakowanie

  • prace porządkowe

  • dbanie o czystość pracowni

Proszę o dołączenie do CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu  rekrutacji (zgonie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz.922).

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 805810162