2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Łódź
  6. Prace magazynowe - Górna
Karolina
Dodane 29 kwietnia 2024

Pomocnik magazyniera

Lokalizacja

Łódź, Górna

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Immergas Polska, producent pomp ciepła i kotłów gazowych, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

POMOCNIK MAGAZYNIERA

Oferujemy:

  • Pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku

  • Szkolenie stanowiskowe i wdrożenie w obowiązki

  • Dogodną lokalizację (okolice ulic Dąbrowskiego i Lodowej)

  • Umowę zlecenie

Twoje zadania:

  • Wsparcie zespołu magazynierów przy kompletacji zamówień

  • Pomoc podczas przyjęcia dostaw (rozpakowywanie palet, liczenie, etykietowanie produktów)

  • Zabezpieczanie towaru do wysyłki zgodnie ze standardami oraz oznaczanie i adresowanie przesyłek

  • Udział w procesie inwentaryzacji

  • Drobne prace porządkowe  i inne pomocnicze

Oczekiwania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Zaangażowanie, umiejętność pracy zespołowej

  • Dyspozycyjność w wymiarze 6-8h dziennie

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 911971974