2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Podlaskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Ignatki-Osiedle
Dodane 07 maja 2024

Pomocnik mechanika chłodnictwa, mechanik samochodowy

Lokalizacja

Ignatki-Osiedle

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Praca zdalnaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany), 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy firmą, która wykorzystując wieloletnie doświadczenie i szerokie kompetencje świadczy usługi w zakresie naprawy, serwisu urządzeń chłodniczych. Zatrudniamy też obcokrajowców (Białoruś lub Ukraina).

Twój zakres obowiązków:

  • pomoc w wykonaniu serwisu, konserwacji oraz naprawy urządzeń chłodniczych w transporcie (Carrier, ThermoKing itp.): demontaż / montaż podzespołów (sprężarki, uchwyty sprężarek, filtry itp.)

  • obsługa sprzedaży internetowej (np. Allegro, sklep internetowy): aktualizacja ofert produktów, nadanie / przyjmowanie przesyłek, sprzedaż na FV lub paragon, kontrolowanie stanu magazynu,

  • obsługa pracy serwisu oraz napraw (przyjmowanie zamówień, oferty, faktury oraz płatności, magazyn),

  • wykonywanie okresowych przeglądów,

  • zaopatrzenie w niezbędne materiały eksploatacyjne (wkręty, narzędzia, gazy itp.)

  • dbanie o czystość oraz niezawodność powierzanego instrumentu, narzędzi, samochodu,

  • wsparcie techniczne biura w realizacji bieżących zadań i poleceń kierownika

  • kontrola nad prawidłowym obiegiem dokumentacji oraz archiwizacja dokumentacji,

  • prawidłowe wypełnienie protokołów z napraw / konserwacji oraz innej dokumentacji,

  • kontakt z klientami, dbanie o poprawny wizerunek firmy.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie, prawo jazdy B

  • doświadczenie w naprawach samochodów lub innych pojazdów

  • dobra ruchowa aktywność oraz skupienie na szczegółach (wiek do 35 lat)

  • praca na wysokości (drabina)

  • sumienność i dokładność wykonywanych zadań

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z klientami

  • umiejętność pracy w zespole

  • zaangażowanie i motywacja do pracy, dyspozycyjność

Mile widziana znajomość języka rosyjskiego (обязательно знание русского языка)

To oferujemy:

  • długoletnią pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • umowę o pracę na pełen etat (okres próbny 3 mies. - umowa zlecenia),

  • kontakt przez wiadomości OLX lub telefon

Lokalizacja

Ignatki-Osiedle,

Podlaskie

Podlaskie, Ignatki-Osiedle
ID: 916780094