Dodaj ogłoszenie
Dodane 13 września 2024

Praca dla elektryka w Niemczech/Austrii

Wynagrodzenie

12 000 - 17 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sławno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Dołącz do zespołu ludzi, którzy każdego dnia angażują się w rozwój siebie i innych.

Jeśli elektryka jest Twoją pasją, to ogłoszenie jest dla Ciebie.

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku elektryka

  • Znajomość norm i przepisów elektrycznych

  • Samodzielność w wykonywaniu prac

  • Mile widziana znajomość j. niemieckiego oraz własny samochód

  • Chęć podjęcia pracy na terenie Niemiec lub/i Austrii

Twoje zadania:

  • posługiwanie się dokumentacją techniczną, rysunkami oraz schematami maszyn i urządzeń elektrycznych

  • wykonywanie pomiarów elektrycznych

  • wykonywanie i uruchamianie instalacji elektrycznych na podstawie dokumentacji technicznej m.in planów i schematów elektrycznych

  • montowanie układów zasilania, sterowania, regulacji i zabezpieczeń maszyn i urządzeń elektrycznych na podstawie dokumentacji technicznej

  • planowanie kolejności czynności podczas demontażu i montażu maszyn i urządzeń elektrycznych

  • kontrolowanie na bieżąco jakości wykonywanych prac, w tym kontrolowanie funkcjonalności instalacji, usuwanie usterek

  • przygotowywanie do odbioru i uruchomienia instalacji elektrycznych

Warunki współpracy:

  • możliwość współpracy na własnej działalności lub umowie zlecenie

  • wynagrodzenie na umowie zlecenie do 16 EUR netto

  • wynagrodzenie przy samozatrudnieniu do uzgodnienia indywidualnie

  • stawka wynagrodzenia uzależniona m.in. od umiejętności i kompetencji

  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania

  • możliwość długiej współpracy oraz szkoleń

  • chętnie podejmiemy współpracę ze zgranymi Brygadami

  • praca na terenie Niemiec (Monachium i okolice) oraz Austrii

Lokalizacja

Sławno,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Sławno
ID: 942934416