2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Długołęka
Dodane 08 maja 2024

Praca jako Spawacz TIG-141

Lokalizacja

Długołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Guenther Polska Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko SPAWACZ.

Branża: Produkcja aparatury kontrolno-pomiarowej.

Miejsce wykonywania pracy: ul. Wrocławska 27 C; 55-095 Długołęka.

  • Umowa o pracę,

  • Pracownik fizyczny,

  • Praca od zaraz,

  • Pełny etat,

  • Praca stacjonarna,

  • Dni pracy: dni robocze (poniedziałek-piątek).

Zakres obowiązków:

  • Spawanie stali nierdzewnej,

  • Dbanie o stan techniczny powierzonych maszyn oraz narzędzi przypisanych do danego stanowiska.

Wymagania:

  • Posiadanie uprawnienia spawania metodą TIG-141 stali nierdzewnej,

  • Posiadanie doświadczenia przy obsłudze / pracy z urządzeniami przemysłowymi (wiercenie, szlifowanie, toczenie, spawanie),

  • Umiejętność czytania rysunku / dokumentacji technicznej,

  • Przestrzeganie norm i procedur jakościowych,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe z doświadczeniem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na postawie umowy o pracę,

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Udział w szkoleniach zawodowych i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,

  • Pakiet benefitów (możliwość przystąpienia do programu ubezpieczenia na życie, karta MultiSport).

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie ofert - CV poprzez formularz OLX.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wejdź na www.guenther.com.pl

Prosimy o zawarcie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Lokalizacja

Długołęka,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Długołęka
ID: 916924058