2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Lubuskie
  6. Kontrola jakości - Kostrzyn nad Odrą
Dodane 20 czerwca 2024

Praca Kontrola Jakości

Lokalizacja

Kostrzyn nad Odrą

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma z kapitałem zagranicznym z branży Automotive poszukuje Kontrolerów Jakości.

Praca na 3 zmiany: 6-14/ 14-22/ 22-6

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie kontroli jakości wyrobów na wszystkich etapach produkcji

  • Przeprowadzanie szkoleń jakościowych dla pracowników produkcji

  • Przeprowadzanie audytów produktu, procesu oraz warstwowych

  • Rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych w produkcji

  • Nadzór nad zgodnością wyrobów ze specyfikacją techniczną i wymaganiami klientów

Wymagamy minimum 6 miesięcy doświadczenia na w/w stanowisku.

Naszym Pracownikom oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Wynagrodzenie zawsze na czas na 10 każdego m-ca

• Prywatną opiekę medyczną Luxmed finansowaną przez pracodawcę

• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

• Bezpłatny transport z wielu miejscowości

• Wyjazdy integracyjne, żużel, kabarety, itp

• Premie miesięczne i stażowe

W nadesłanych zgłoszeniach prosimy o zamieszczeniu klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Lokalizacja

Kostrzyn nad Odrą,

Lubuskie

Lubuskie, Kostrzyn nad Odrą
ID: 880631797