2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Dąbrowa Górnicza
Dodane 14 maja 2024

Praca Mechanik Pojazdów Samochodowych i Maszyn Rolniczych,Flota własna

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Obowiązki: -wykonanie serwisu i naprawy pojazdów rolniczych i samochodowych (flota własna) - diagnozowanie i usuwanie usterek mechaniczno-elektrycznych -przeprowadzanie przeglądów zgodnie z harmonogramem Wymagania: -doswiadczenie na stanowisku mechanika - rzetelność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków - umiejętność obsługi automatu spawalniczego migomat będzie dodatkowym atutem - prawo jazdy kat..B Oferujemy: -stabilne zatrudnienie -umowe o pracę -atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia -praca w godzinach 7-15 od poniedziałku do piątku Prosimy o kontakt telefoniczny 51*******81

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 918269093