2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Warmińsko-mazurskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Olsztyn
Dodane 09 maja 2024

Praca Mechanik Samochodowy

Wynagrodzenie

4 000 - 9 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Fixed Workshop poszukuje: Mechanika pojazdów samochodowych

Lokalizacja: , ul. Towarowa 14, 10-416 Olsztyn

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na pełen etat

Dołącz do naszego zespołu!

Firma Fixed Workshop, poszukuje mechanika samochodowego. Jeśli masz pasję do samochodów i chcesz pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie, zapraszamy do aplikowania!

Obowiązki:

  • Diagnozowanie i naprawa usterek mechanicznych oraz elektrycznych

  • Wykonywanie przeglądów i konserwacji pojazdów

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

  • Praca zgodnie z normami bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki oraz elektryki pojazdowej

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • System premii dopasowany do wyników

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Przyjazną atmosferę i wsparcie doświadczonego zespołu

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz ze swoim CV przez portal OLX.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych; jednolity tekst: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Termin nadsyłania aplikacji: do 30.05.2024

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 912719886