2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Kraków
  6. Prace magazynowe - Podgórze
Dodane 19 czerwca 2024

Praca na magazynie sklep internetowy pakowanie paczek

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukamy osób chętnych do pracy na magazynie w sklepie internetowym

Kraków, ul. Obrońców Modlina

Obowiązki:

  • pakowanie paczek do wysyłki

  • rozkładanie towaru na regałach

  • odbiór dostaw towarów

  • segregacja i sortowanie produktów

  • wykonywanie prac magazynowych

  • utrzymanie porządku na magazynie

  • obsługa wysyłki

Wymagania:

  • umiejętność obsługi komputera(znajomość BaseLinker dodatkowym atutem)

  • dyspozycyjność pn-pt w godzinach 8 - 16 (elastyczne godziny pracy, możliwa praca dla studentów dziennych/zaocznych w niepełnym wymiarze godzin)

  • umiejętność pracy w zespole

  • dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • systematyczność i bardzo dobra organizacja pracy

  • odpowiedzialność i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferta:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z możliwościami rozwoju

  • okres próbny oraz umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • pracę stacjonarną w godzinach od 8-16 od pn-pt, możliwość dodatkowej pracy w innych godzinach po wcześniejszym ustaleniu, szczególnie atrakcyjne dla studentów

Informacje dodatkowe:

CV ze zdjęciem prosimy kierować poprzez przycisk "Wyślij".

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 863713760