2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wielkopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Puszczykowo
Dodane 08 maja 2024

Praca na stanowisku mechanika

Lokalizacja

Puszczykowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

TOVAGO, to prężnie rozwijająca się firma działająca w branży FMCG, producent zdrowego, chrupkiego pieczywa chrupkiego z pełnego ziarna. Firma działa na rynku od ponad 35 lat, a oferowane przez nią produkty cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno w Polsce jak i za granicą. W związku z dynamicznym rozwojem spółka poszukuje kandydatów na stanowisko:

Mechanik

Zakres zadań:

-Nadzór nad parkiem maszynowym.

-Usuwanie awarii i naprawa maszyn produkcyjnych.

-Konserwacja maszyn i urządzeń i prowadzenie zapisów z wykonanych prac.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B
  • wysoki poziom samodzielności w działaniu
  • doświadczenie na stanowisku mechanika-także samochodowego
  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami (szlifierka, wiertarka, wkrętarka)

Oferujemy:

- pracę w stabilnej oraz dynamicznie rozwijającej się firmie,

- zatrudnienie na umowę o pracę,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu OLX z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko: mechanik, ogłoszonej w dniu 3 września 2021 roku i prowadzonej przez firmę TOVAGO Sp. z o.o. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Lokalizacja

Puszczykowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Puszczykowo
ID: 668920835