2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Ruda Śląska
Dodane 19 maja 2024

Praca od zaraz Mechanik / Elektromechanik w sieci QService Castrol

Lokalizacja

Ruda Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Zatrudnimy doświadczonego mechanika / elektromechanika , który chciałby pracować w naszym zespole, szkolić się i rozwijać. Zapraszamy!!

  • MECHANIK SAMOCHODOWY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

· diagnostyka i umiejętność lokalizowania usterek

· wykonywanie prac naprawczych zgodnie z technologią producenta i przyjętymi

standardami

· dbanie o swoje stanowisko pracy – czystość i porządek

· utrzymanie powierzonego mienia w pełnej sprawności i prawidłowe jego

zabezpieczenie

WYMAGAMY

·   znajomość branży mechanicznej

·   doświadczenia jako mechanik lub elektromechanik

· podstawowej wiedzy i umiejętności z zakresu mechaniki pojazdowej

· dokładności i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań

·      chęci do pracy i zaangażowanie

·      samodzielności

·      umiejętność pracy w zespole

· dbania o wizerunek firmy poprzez zapewnienie wysokiego poziomu wykonywanych prac

OFERUJEMY

·       Umowę o pracę - pełny etat

·       Wynagrodzenie zasadnicze + premie [uzależnione od zaangażowania i osiąganych wyników )

·       Niezbędne narzędzia pracy ( testery diagnostyczne, narzędzia specjalistyczne itp.)

·       Pakiety szkoleń

·       Możliwość rozwoju

Oferty prosimy kierować telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy.

Lokalizacja

Ruda Śląska,

Śląskie

Śląskie, Ruda Śląska
ID: 835755353