Dodaj ogłoszenie
Dodane 12 września 2024

Praca pizzerman, pizzeria, pizzaolo, kucharz

Wynagrodzenie

2 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendy

Restauracja Magnolia serdecznie zaprasza ambitne osoby, które marzą o karierze, pizzaolo, kucharza/kucharki, nawet jeśli nie posiadają jeszcze doświadczenia zawodowego!

KIEDY: Rozpoczęcie pracy - natychmiast

GDZIE: Restauracja Magnolia w Górze

Jeśli zawsze marzyłeś/marzyłaś o pracy w kuchni i masz w sobie ogromną chęć nauki, to jesteśmy miejscem, gdzie możesz spełnić swoje marzenia!

Dołącz do naszego zespołu jako przyszły Pizzolo , nawet jeśli nie masz jeszcze zawodowego doświadczenia w tej dziedzinie. Chętnie Cię przyuczmy!

Oczekujemy od Ciebie głównie zaangażowania, elastyczności (z umiarem) oraz gotowości do nauki i rozwijania umiejętności.

Jeśli nie masz jeszcze certyfikatów sanepidu, nie martw się - pomożemy Ci w ich uzyskaniu. Jeśli jesteś studentem/studentką, to świetnie, ale to nie jest wymóg konieczny.

Jeśli jesteś odpowiedzialny/a, ambitny/a, masz poczucie humoru, jesteś otwarty/a na nowe pomysły i patrzysz na świat z dystansem, to na pewno poczujesz się u nas jak w domu.

Twoje zadania będą obejmować:

  • Przygotowywanie różnorodnych dań, w tym pizzy,

  • Przygotowywanie ciasta,

  • Prace przygotowawcze,

  • Tworzenie listy zakupów,

  • Dbanie o czystość w miejscu pracy.

Teraz najważniejsza część - korzyści, które oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 23,5 PLN na godzinę, wypłacone na rękę, plus premie,

  • Praca w zespole ludzi gotowych do wspólnych inicjatyw i integracji,

  • Możliwość wprowadzania własnych pomysłów i procedur,

  • Elastyczny grafik, z uwzględnieniem nawet urodzin twojej babci,

  • Ubiór pracowniczy, który pozwoli zachować ulubione ubrania w nienaruszonym stanie,

  • Perspektywa premii, podwyżek,

  • Szkolenia dla osób, które wykażą się wyjątkowym zaangażowaniem!

Jeśli czujesz, że możesz się wszystkiego nauczyć i masz pasję do gotowania, to zachęcamy do przesłania swojego CV.

Czekamy na twoją odpowiedź!

Do zobaczenia w Restauracji Magnolia!

Lokalizacja

Góra,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Góra
ID: 868342212