2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Ruda Śląska
Dodane 26 kwietnia 2024

praca - sprzątaczka Ruda Śląska

Wynagrodzenie

4 300 - 4 301 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ruda Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma z Rudy Śląskiej zajmująca się produkcją waty cukrowej zatrudni osoby do pracy na stanowisko SPRZĄTACZKA

OPIS STANOWISKA

  • utrzymanie porządku w pomieszczeniach biurowych, około produkcyjnych, pomieszczeń socjalnych, sanitarnych itp.

  • mycie okien oraz drzwi w zależności od potrzeb

  • przestrzeganie obowiązujących procedur sanitarno-epidemiologicznych.

  • przestrzeganie obowiązujących procedur IFS

WYMAGANIA

  • doświadczenie na danym stanowisku

  • książeczka sanepidowska

WARUNKI

  • forma zatrudnienia: I etap umowa zlecenie , II etap umowa o pracę

  • system czasu pracy jednozmianowy w godzinach od 12.00 do 20.00

  • wynagrodzenie 4300 brutto

Lokalizacja

Ruda Śląska,

Śląskie

Śląskie, Ruda Śląska
ID: 914591440