2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Wielkopolskie
  5. Praca za granicą - Poznań
  6. Praca za granicą - Jeżyce
Dodane 19 kwietnia 2024

Praca w magazynie DPD w Niemczech

Wynagrodzenie

9 700 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymagane

Agencja Pracy Tymczasowej WORK GLOB zaprasza na nabór do pracy DLA MĘŻCZYZN w Centrum przesyłek w Niemczech

Miejsce pracy: 50374 Erfstadt i 47259 Duisburg, Niemcy

Rodzaj umowy: polska Umowa o pracę z WORK GLOB

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Szukamy kandydatów gotowych pracować minimum 6 miesięcy.

Wynagrodzenie:

·      Stawka: 13,50 euro brutto na godzinę według IGZ

·      Nadgodziny (dodatek 25%) i praca w święta (dodatek 100%) – według IGZ

·      Niedziele – dodatek 50% (jeśli grafik pracy nie obejmuje niedziel)

·      Godziny nocne 23:00 – 6:00 – dodatek 25% powyżej 2h w czasie nocnym

Pełen etat – pełen wymiar czasu pracy + nadgodziny.

Harmonogram pracy:

·      Pierwsza zmiana od 9:00 do ok. 17:00 (poniedziałek – piątek)

·      Druga zmiana od 12:00 do ok. 21:00 (poniedziałek – piątek) - aktualnie praca jedynie na tę zmianę

·      Nocna zmiana od 23:30 do ok. 7:30 (wtorek – sobota)

Nadgodziny są możliwe i są komunikowane z wyprzedzeniem.

2 dni urlopu za każdy pełen miesiąc pracy.

Zakwaterowanie:

·      Kwatery pracownicze w pokojach 1-2os.

·      Płatne 8,50 EUR za dobę, możliwe potrącenie z wynagrodzenia

·      Dojazd do miejsca pracy na własną rękę (autobusy miejskie, własne auto)

Zakres obowiązków:

·      Załadunek i wyładunek paczek na rampie, układanie paczek – każdemu zainteresowanemu prześlemy film szkoleniowy przedstawiający charakter pracy.

Wymagania:

·      Wytrzymałość fizyczna

·      Brak problemów z alkoholem

·      Wysoka dyscyplina pracy

Nr KRAZ: 14325

Jakub +48**********00

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 878890069