Dodaj ogłoszenie
Dodane 22 września 2024

Praca Zdalna / Brak Doświadczenia / Obsługa Chatu / 5600 PLN

Wynagrodzenie

3 300 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Police, Anny Jagiellonki

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Opis

Szukasz stabilnej pracy zdalnej z elastycznym grafikiem?

Dołącz do naszego zespołu i ciesz się cotygodniowymi wypłatami, swobodnym harmonogramem pracy oraz wsparciem na każdym kroku. Nie musisz mieć doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy!

Twoje zadania:

Będziesz odpowiadać na wiadomości przy użyciu gotowych szablonów, co pozwoli na budowanie trwałych relacji z klientami. Prosta i efektywna praca, która przynosi realne rezultaty.

Co oferujemy?

  • Praca zdalna: Pracuj z dowolnego miejsca – z domu, uczelni, kawiarni, czy nawet podczas podróży.

  • Elastyczne godziny: Sam decydujesz, ile godzin dziennie chcesz pracować – pełna swoboda.

  • Pełne wsparcie: Otrzymasz niezbędne szkolenia i stałe wsparcie zespołu, abyś mógł osiągać jak najlepsze wyniki.

  • Brak wymaganego doświadczenia: Wszystkiego Cię nauczymy – od podstaw po zaawansowane techniki.

Wynagrodzenie:

Zarabiaj od 3300 do 5600 PLN miesięcznie (w tym bonusy i premie) pracując jedynie 3-4 godziny dziennie. Możliwość zwiększenia zarobków w zależności od zaangażowania i osiąganych wyników.

Nasze wymagania:

  • Ukończone 18 lat.

  • Zaangażowanie i chęć do pracy.

  • Polskie obywatelstwo.

  • Dostęp do Facebooka oraz Messenger/WhatsApp.

Czego nie wymagamy:

  • Spotkań na kamerze ani osobistych spotkań z klientami.

  • Dzwonienia do klientów.

  • Wkładu własnego.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Pracując z nami, zyskujesz nie tylko stabilne źródło dochodu, ale również elastyczność, która pozwoli Ci dostosować pracę do Twojego stylu życia. Nasz zespół to grupa profesjonalistów, którzy zawsze są gotowi Ci pomóc i wesprzeć w codziennych obowiązkach.

Zapraszamy do współpracy! Kliknij "aplikuj" i rozpocznij nową, satysfakcjonującą przygodę zawodową z nami!

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Police, Anny Jagiellonki
ID: 946756965