2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 15 maja 2024

Pracownik biurowy, team lider, kierownik flotą Uber

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w Polsce obsługującą aplikacje przewozowe, takie jak Uber, Bolt, Free Now

Nasza strona internetowa: nova-partner.pl/pl/

Szukamy do naszej firmy specjalistę do spraw obsługi klienta oraz obsługującego kierowców jeżdżących na własnych lub wynajętych od nas samochodach. Praca będzie polegała na tym żeby rozwiać nowe dla firmy miasto - Warszawa.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  •     Prowadzenie korespondencji i rozmów z klientami

  •     Ciągłe poszerzanie bazy klientów/ kierowców

  •     Prowadzenie bieżącego monitoringu oraz analizy dokumentacji

  •    Wdrażanie nowoczesnych rozwiązań usprawniających działanie spółki

  •     Współpraca z klientami oraz kontrahentami

  • Planowanie budżetu

  Od kandydatów oczekujemy:

  •   Doświadczenia zawodowego w pracy biurowej oraz w obsłudze klienta

  •   Znajomości dokumentacji księgowej

  •   Biegłej obsługi pakietu office

  •  Dodatkowym atutem będzie znajomość CRM, Bitrix24

  •   Skrupulatności i samodzielność w pracy

  •   Znajomości języka polskiego i angielskiego na poziomie minimum B2-C1

  •   Umiejętności zarządzania priorytetami, efektywnego rozwiązywania problemów oraz      elastycznego podejścia do zmian w błyskawicznie rozwijającej się branży

  • możliwość pracy hybrydowej i samodzielność w zarządzaniu swoim czasem pracy.

  • Prawo jazdy B i własne auto

OFERUJEMY:

  •    Atrakcyjne wynagrodzenie + premie miesięczne

  •    Stabilną i ciekawą pracę pełną wyzwań

  •   Laptop + telefon służbowy

  •   Możliwość rozwoju osobistego  i awansu w strukturach firmy

  •   Profesjonalne wdrożenie oraz wsparcie na każdym etapie pracy

  •    Umowa zlecenie lub B2B

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 917065610