Dodaj ogłoszenie
Dodane 05 września 2024

Pracownik Budowlany / Budowa Zbiorników

Lokalizacja

Mikołów, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma z Mikołowa zatrudni pracownika na stanowisko Pracownik Budowlany  przy wykonywaniu robót hydrotechnicznych (budowa zbiorników retencyjnych) oraz robót wodno-kanalizacyjnych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • zakwaterowanie w hotelu pracowniczym w pobliżu prowadzonej budowy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • stała podstawa + premia.

Obowiązki:

  • wykonywanie prac budowlanych, praca fizyczna,

  • prace porządkowe i organizacja miejsca pracy,

  • obsługa elektronarzędzi i narzędzi ręcznych,

  • prace pomocnicze.

Wymagania:

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi (wiertarka, szlifierka, itp.).

  • zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • brak nałogów (alkohol, narkotyki),

  • doświadczenie zawodowe nie wymagane,

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w zespole,

  • umiejętność pracy zgodnie z wytycznymi i standardami firmy,

  • mile widziana gotowość do pracy w delegacji.

Zapraszamy do kontaktu.

Śląskie

Śląskie, Mikołów, Centrum
ID: 941314534