Dodaj ogłoszenie
Celina
Dodane 19 września 2024

Pracownik do działu księgowości

Lokalizacja

Wieruszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

AGRECOL Sp. z o.o. to polski producent, lider branży Home & Garden, działający na rynku od ponad trzydziestu pięciu lat poszukuje pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK DO DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI

OPIS STANOWISKA:

  • wprowadzanie dokumentów zakupu do modułu finansowo-księgowego

  • księgowanie dokumentów wewnętrznych, min PK

  • wprowadzanie wyciągów bankowych

  • rozliczanie rozrachunków z kontrahentami

  • współpraca w przygotowaniu danych do sprawozdań i analiz finansowych

PROFIL KANDYDATA:

  • wykształcenie w zakresie rachunkowości, finansów lub ekonomii

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wiedza z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości

  • znajomość zagadnień księgowych zdobyta w firmie o profilu produkcyjnym

  • praktyczne umiejętności pracy z MS Office, w szczególności MS Excel, ERP Symfonia, Comarch ERP XL

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność, dokładność, odpowiedzialność i terminowość

    OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

  • możliwość zdobycia doświadczenia i podnoszenia własnych kwalifikacji

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłanie CV lub dostarczenie go na adres siedziby: Mesznary 2, 98-400 Wieruszów. Telefon kontaktowy w sprawie prowadzonej rekrutacji +48**********99.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AGRECOL Sp. z o.o.. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Lokalizacja

Wieruszów,

Łódzkie

Łódzkie, Wieruszów
ID: 941080023