2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Łódź
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Górna
Dodane 18 czerwca 2024

Pracownik działu Biuro Obsługi Klienta

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma cateringowa z Łodzi poszukuje osoby na stanowisko: Pracownik Biura Obsługi Klientów

Miejsce pracy - ul. Siedlecka

OPIS STANOWISKA:

  • Telefoniczna i mailowa obsługa Klientów

  • Bieżący kontakt z Klientami firmy oraz nadzór nad prawidłowym przebiegiem realizacji zamówień

  • Rozpatrywanie reklamacji

  • Drukowanie raportów, naklejek itp.

  • Obsługa CRM - wewnętrznego systemu

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

WYMAGANIA:

  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji

  • Odpowiedzialność i rzetelność

  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • Bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność i dokładność,

  • Znajomość obsługi komputera

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku na stanowisku wymagającym dotrzymywania terminów

  • Umiejętność pracy w grupie,

  • dyspozycyjność w co drugi weekend - warunek konieczny

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze Klienta

Wymiar czasu pracy na ww. stanowisku wynosi pełen etat.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Pracownik BOK prowadzonej przez firmę AFTERFIT Sp. z o.o. ".

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 635932093