2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Warszawa
  7. Obsługa produkcji - Bielany
Dodane 28 maja 2024

Pracownik linii pakowania

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bielany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

PsiBufet to świeżo gotowane jedzenie dla psów. Firma istnieje od 2016 roku i jest liderem nowej kategorii żywienia czworonogów w Polsce. PsiBufet nakarmił już kilkadziesiąt tysięcy piesków, a z każdym miesiącem merdających klientów przybywa coraz więcej. Firma dynamicznie się rozrasta, co potwierdza fakt, że jest jednym z 25 najlepiej rozwijających się start-upów w Polsce. Obecnie zatrudniamy ponad 70 osób!

Co nas wyróżnia?

To nasz misja: dostarczamy zdrowie i radość pieskom oraz ich właścicielom na całym świecie. Na co dzień kierujemy się wartościami, które dla każdego z nas są naprawdę ważne. Determinacja i zaangażowanie, szczera troska i empatia, gotowość do zmian i rozwoju, otwartość i szczerość - te kwestie wyznaczają kierunek naszych działań i cel naszej pracy. Mamy innowacyjne podejście do biznesu, co oznacza, że o wszystkim można u nas porozmawiać i przedstawić każdy swój pomysł, choćby wydawał się zupełnie nierealny - zawsze weźmiemy go pod uwagę. Szukamy osób, które będą do nas dobrze pasować - bo praca w PsiBufet to po prostu nasza pasja!

Kogo szukamy?

Aktualnie poszukujemy Pracownika na linię pakowania, który dołączy do naszego zespołu. Poszukujemy ludzi szczerych, otwartych.

 Wymagania:

  • Sumienność w wykonywanej pracy

  • Umiejętność współpracy w zespole

  • Doświadczenie w pracy na linii pakowania (mile widziane)

Twoje obowiązki:

  • Pakowanie paczek zgodnie z przyjętym w firmie modelem pakowania

  • Zaopatrzenie linii pakowania w niezbędne produkty

  • Dbałość o poprawność pakowania (Ilość, odpowiedni smak karmy, odpowiednia gramatura)

  • Odpowiedzialność za porządek na magazynie oraz przylegającym pomieszczeniu socjalnym

Co zyskasz, pracując z nami?

  • Praca od Pn do Pt

  • Praca w godzinach 6-14 / 7-15

  • Pracę w firmie będącej liderem branży PerFood

  • UZ/UoP 28,00 zł/h brutto

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bielany
ID: 892357501