Dodaj ogłoszenie
Dodane 09 września 2024

Pracownik magazynowo produkcyjny, pakowanie towaru na paletach

Wynagrodzenie

7 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łupowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • Składanie gotowego urobku na paletach (praca fizyczna do 40 zł na godzinę);

  • Produkcja czapek betonowych (wypełnienie formy, wibroprasowanie, ręczne ułożenie formatki do wyschnięcia);

  • Produkcja małej galanterii ogrodowej (wypełnienie, zawibrowanie, ułożenie formatki);

  • Pozostałe prace fizyczne w obrębie magazynu i produkcji (wydanie towar, utrzymanie porządku).

Stawka godzinowa 25 zł na rękę (netto). Praca po 8h lub w ponadnormatywnym wymiarze 10 lub 12h (dla osób, które chcą więcej zarobić).

Doświadczenie nie jest wymagane.

Siedziba firmy to Łupowo, ul. Strumykowa 7a, firma PEKABET.

Lokalizacja

Łupowo,

Lubuskie

Lubuskie, Łupowo
ID: 899843792