Dodaj ogłoszenie
Dodane 17 września 2024

Pracownik magazynowy! Łatwa praca dla każdego!

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

HSS WORK Sp. z o.o. (22915) dla swojego Klienta – lidera w logistyce krajowej i zagranicznej, poszukuje kandydatów na stanowisko pracownika magazynowego!

Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

  • stawkę godzinową w wysokości 29,00 zł brutto/h

  • zmiany w przedziale godzinowym: 06:00 - 20:00 - praca bez zmiany nocnej! Finalne godziny pracy do indywidualnego ustalenia!

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie operacji magazynowych

  • załadunek oraz rozładunek paczek

  • obsługa skanera

Nasze oczekiwania:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski,

Łódzkie

Łódzkie, Piotrków Trybunalski
ID: 945547973