2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Wrocław
  6. Prace magazynowe - Psie Pole
Dodane 21 kwietnia 2024

Pracownik magazynu - hurtownia spożywcza Wrocław

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Dzień Dobry.

Kogo poszukujemy do współpracy: :

Pracownika magazynu. Miejsce pracy: Obecnie: ul. Obornicka 125 we Wrocławiu, od lipca 2024 roku: ul. Bierutowska 81 (centrum logistyczne SEGRO). Praca w systemie zmianowym 5.00-13.00 / 8.00-16.00 od poniedziałku do piątku. Wynagrodzenie wypłacane terminowo w postaci: podstawa (5000,00 zł brutto) + premia od wyniku i posiadanych umiejętności + ewentualne nadgodziny + karta EDENred + dodatki np.: praca w sobotę.

Mile widziane doświadczenie zawodowe + uprawnienia UDT.

Coś o nas:

Jako Kuchnie Świata S.A. jesteśmy importerem i dystrybutorem artykułów spożywczych dla segmentów: HoReCa, sieci handlowe, sieć sklepów własnych (Delikatesy Kuchnie Świata) oraz sprzedaży internetowej.

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie na stan magazynowy towarów oraz sprawdzenie poprawności dostaw

  • praca ze skanerem

  • obsługa wózka paletowego

  • ręczny transport towarów

  • przygotowywanie towaru do wysyłki

  • praca na magazynie suchym, chłodni -4 st. C i mroźni -18 st. C

  • obsługa magazynu wg FIFO

  • utrzymanie porządku na magazynach

Nasze oczekiwania:

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • dyspozycyjność (nadgodziny)

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • odpowiedzialność, uczciwość, sumienność, dokładność

  • bardzo dobra sprawność fizyczna

  • mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej

  • uprawnienia UDT na wózki widłowe będą dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracę w systemie 2-zmianowym

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • umowę o pracę z atrakcyjnymi dodatkami socjalnymi (dodatek żywieniowy, dodatek za pracę w godzinach nocnych, MultiSport, ubezpieczenie, pakiet medyczny)

  • premię po miesięcznym okresie próbnym

  • odzież roboczą oraz inne niezbędne narzędzia pracy

  • płatne nadgodziny

  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego (szkolenia).

Zapraszamy do kontaktu.

*Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych w celu przeprowadzenia rekrutacji prowadzonej przez Kuchnie Świata S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Słodowiec 10/10 zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich dany oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000 ze zmianami).”

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 840751074