2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Bachórz
Dodane 08 maja 2024

Pracownik obróbki metalu/Spawacz

Wynagrodzenie

4 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bachórz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Wood Power zatrudni: Pracownika obróbki metalu/Spawacza

Miejsce pracy: Bachórz

Praca obejmuje szeroki zakres obróbki metalu, w tym mierzenie, cięcie, gięcie, skręcanie, spawanie i łączenie elementów.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie detali do spawania.

  • Ogólne prace związane z obróbką metali, w szczególności spawanie MIG /MAG, szlifowanie.

  • Kontrola i dbałość o jakość wyprodukowanych elementów.

  • Dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy

Wymagania:

  • Znajomość materiałów i technik obróbki blachy, w tym cięcia, formowania, gięcia i łączenia.

  • Umiejętność czytania specyfikacji technicznych.

  • Umiejętność obsługi różnych narzędzi ręcznych i maszynowych, w tym maszyn tnących, szlifierek, wiertarek i urządzeń spawalniczych.

  • Dbałość o szczegóły i precyzję w pomiarach, znakowaniu, cięciu i łączeniu metalu.

  • Zdolność do efektywnej pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole.

    Oferujemy:

  • Umowę o pracę.

  • Możliwość przyuczenia do pracy na danym stanowisku.

  • Możliwość zdobycia i pogłębienia doświadczenia zawodowego.

Lokalizacja

Bachórz,

Podkarpackie

Podkarpackie, Bachórz
ID: 916964379