Dodaj ogłoszenie
Dodane 16 września 2024

Pracownik Obsługi Klienta Orlen, Błonie 57A

Wynagrodzenie

4 600 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tarnów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Uprzejmie informujemy o rekrutacji na Stacji Paliw PKN ORLEN 4578 w Tarnowie na stanowisko:

*Pracownik Obsługi Klienta

Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, jesteś uczciwy, miły i pozytywny, chcesz się rozwijać i podnosić kwalifikacje, to jest praca dla Ciebie bez względu na Twój wiek!

Oferujemy:

- umowę o pracę lub zlecenie

- stałe wynagrodzenie + system premiowy

- elastyczny czas pracy

- rabat na zakupy na stacji Orlen

- pakiet nowoczesnych szkoleń

- możliwość rozwoju i awansu

Zakres obowiązków:

- zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta zgodnie ze standardami firmy

- dbanie o estetyczny wygląd stacji i ekspozycję asortymentu

- aktywny udział w akcjach promocyjnych

- realizowanie wyznaczonych celów

Mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć szybkiego jej wyrobienia.

Mile widziani również studenci, którzy będą chcieć podjąć pracę na okres wakacji.

Prosimy o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2017r.

Lokalizacja

Tarnów,

Małopolskie

Małopolskie, Tarnów
ID: 945278568