2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Rybnik
Dodane 05 maja 2024

Pracownik obsługi strefy wystawowej pojazdów

Wynagrodzenie

4 500 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rybnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Salon samochodowy Grupy Metrocars w Rybniku ul. Karola Miarki 9 zatrudni pracownika na stanowisku "Pracownik obsługi strefy wystawowej pojazdów". Preferowane osoby uczące się lub emeryci - nie jest to warunek konieczny.

Zakres obowiązków:

• Dbanie o porządek w strefie wystawowej pojazdów (w tym mycie aut)

• Dbanie o właściwy wizerunek firmy

Nasze oczekiwania:

• Prawo jazdy Kat. B

Zaangażowanie i solidność w działaniu

• Umiejętność budowania i utrzymywania relacji oraz komunikatywność

Oferujemy:

pracę w stale rozwijającej się w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

• Praca od poniedziału do piątku w godzinach 8-16

• umowę o pracę, umowa zlecenie lub umowa o dzieło

• wynagrodzenie podstawowe oraz premię

• możliwość rozwoju dzięki zaplanowanej ścieżce szkoleń

CV prosimy przesłać na adres e-mail podany w ogłoszeniu z dopiskiem "Pracownik obsługi strefy wystawowej pojazdów".

salon(małpa)metrocars.pl

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 916200186