2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Śląskie
  5. Ochrona - Czechowice-Dziedzice
Dodane 22 maja 2024

PRACOWNIK Ochrony / Portier Czechowice-Dziedzice

Wynagrodzenie

4 242 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Czechowice-Dziedzice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawności, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy

Agencja Ochrony zatrudni do pracy osoby na stanowisko : Pracownik Ochrony

miasto: Czechowice Dziedzice

Zakres obowiązków:

- Ochrona obiektów przemysłowych, biurowych

- dbanie o wysoką jakość świadczonych usług,

- nadzór i realizacja prawidłowych wymogów kontrahenta,

- dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

- Mile widziane doświadczenie w branży ochrony

- aktualne orzeczenie o niepełnosprawności mile widziane

- Niekaralność

- Sumienność w wykonywaniu obowiązków

- Zatrudniamy również na zastępstwo zgodnie art. 738 K.c. i wyrokiem SN z dnia 26 listopada 1998 r., I PKN 458/98.

KONTAKT;

Tel. 78*****12 Adam .

lub e-mail; biuro(małpa)hetman-polska.pl

UWAGA!!! Małpa - pisana słownie, ponieważ system nie przyjmuje znaków gra

Lokalizacja

Czechowice-Dziedzice,

Śląskie

Śląskie, Czechowice-Dziedzice
ID: 692348647