2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Małopolskie
  5. Ochrona - Kraków
  6. Ochrona - Krowodrza
Dodane 07 maja 2024

Pracownik ochrony w hotelu!

Lokalizacja

Kraków, Krowodrza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

PI Apartamenty i Hotele - operator hotelowy zarządzający obiektami pod brandami własnymi i międzynarodowymi do jednego ze swoich 4* hoteli w Krakowie zatrudni osobę na stanowisko: Pracownik ochrony

Praca zmianowa w godzinach 6:00-18:00, 14:00-6:00, 18:00-6:00

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • komfortowe warunki pracy

  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, posiłek pracowniczy)

Wymagania:

  • dyspozycyjność - gotowość do pracy zmianowej, w weekendy itp.

  • odpowiedzialność, samodzielność

  • umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z gośćmi

Zadania na stanowisku pracownika ochrony:

  • zapewnianie bezpieczeństwa na obiekcie

  • prowadzenie nadzoru wizualnego w obiekcie

  • systematyczny obchód po obiekcie

  • współpraca z działem technicznym

  • przechowywanie i wydawanie kluczy

  • pomoc gościom hotelowym

  • informowanie przełożonego o nieprawidłowościach

Zapraszamy do aplikowania!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Krowodrza
ID: 916716617