2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Mazowieckie
  5. Ochrona - Warszawa
  6. Ochrona - Białołęka
Dodane 13 maja 2024

Pracownik ochrony z pozwoleniem na broń!

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY Z DOPUSZCZENIEM DO BRONI OBIEKTOWEJ

Miejsce pracy: Warszawa (Białołęka, Wilanów)

Twoje zadania: Weryfikacja uprawnień do przebywania w obszarze chronionym,

Kontrola ruchu osobowego,

Cykliczne obchody terenu

Nasze oczekiwania:

Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej – warunek konieczny Dopuszczenie do broni obiektowej – warunek konieczny

Aktualnie badania na kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej

Dyspozycyjności i umiejętności pracy w zespole

Znajomość prawa użycia broni

To oferujemy: Wynagrodzenie 26netto/h

Pracę w systemie 12/24

Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Pracę na renomowanym obiekcie państwowym

Nie zastanawiaj się dłużej. Posiadamy oferty na inne stanowiska związane z ochroną. Zapraszamy do kontaktu.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 916918526