2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Nowy Sącz
Dodane 03 czerwca 2024

Pracownik Ogólnobudowlany / Zbrojarz / Betoniarz - Płyty Fundamentowe

Wynagrodzenie

7 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Praktyka / staż, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Firma budowlana zatrudni

  • Brygadzistę prac fundamentowych

  • Pracownika budowlanego do pracy przy wykonywaniu płyt fundamentowych.

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie prac ziemnych

  • Montaż kanalizacji oraz przepustów instalacyjnych

  • Montaż szalunku XPS oraz rozłożenie Styroduru

  • Montaż zbrojenia

  • Wykonywanie Płyt Fundamentowych

  • Prace Betoniarskie

Oferujemy:

  • Całoroczne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia oraz premie za wykonane prace

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Płacimy za dojazd do pracy.

  • Transport na budowę, nowe sprzęty oraz samochody firmowe

  • Terminowe wynagrodzenie,

  • Ubrania robocze

  • Ciepły posiłek podczas delegacji

  • Pełną obsługę biurową jak również pomoc koordynatora z biura.

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i pakietu medycznego

Wymagania:

  • Chęć do pracy,

  • Doświadczenie w pracach budowlanych - nie przyjmujemy pomocników.

  • Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi budowlanych

  • Sprawność fizyczna i wytrzymałość, umiejętność wykonywania prac manualnych

  • Znajomość projektów technicznych oraz ich czytanie

  • Samodzielność w działaniu jak i umiejętność pracy w zespole

  • Sumienność, dokładność, pracowitość

  • Brak nałogów szczególnie z Alkoholem.

  • Prawo jazdy kategorii B

Praca na terenie całego kraju od poniedziałku do Piątku. Weekendy w domu. Praca Cały rok również w zimie.

Prosimy o przesłanie CV.

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 907666379