2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Legnica
Dodane 24 czerwca 2024

Pracownik Produkcji Legnica

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany), 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI - stawka od 4300 zł brutto/mc + premia

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełny etat,

  • zawarcie umowy o pracę z Firmą po okresie próbnym,

  • miesięczny okres rozliczeniowy i wypłatę zawsze na czas,

  • premia 200 zł za każde polecenie kandydatki do pracy - po odpracowaniu przez osobę poleconą pełnego miesiąca.

  • wsparcie koordynatora na każdym etapie zatrudnienia,

  • dofinansowanie do posiłków,

  • możliwy dojazd do miejsca pracy z miejscowości Jawor, Chojnów, Złotoryja, Lubin.

Obowiązki:

  • obsługa maszyn przy linii produkcji

  • praca zgodnie z instrukcjami pracy,

  • wstępna kontrola jakości.

Wymagania:

  • zręczność i skrupulatność w wykonywaniu pracy,

  • dyspozycyjność do pracy zmianowej (system 3-zmianowy),

  • motywacja i zaangażowanie,

  • uczciwość i sumienność,

Zachęcamy do złożenia swojego CV i kontaktu w sprawie oferty!

Agencja Pracy Staff In wpisana jest do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 11088.

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 925808718