Dodaj ogłoszenie
Agnieszka
Dodane 18 września 2024

Pracownik Produkcji-produkcja surowców kosmetycznych Dakoma sp. z o.o.

Lokalizacja

Wiązowna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i mieszanie składników oraz surowców zgodnie z recepturą i procedurami.

  • Obsługa urządzeń produkcyjnych.

  • Kontrola jakości produktów podczas procesu produkcyjnego.

  • Współpraca z innymi działami, takimi jak magazyn czy kontrola jakości.

Nasze wymagania:

  • Dobra organizacja pracy oraz odpowiedzialność.

  • Doświadczenie w obsłudze mieszalników będzie dodatkowym atutem.

  • Posiadanie uprawnień UDT na wózki widłowe będzie dodatkowym atutem.

Dlaczego my:

  • Oferujemy pracę 1 zmianową.

  • Zapewniamy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i szkolenia w tym szkolenie UDT.

  • W trosce o zdrowie i dobrą formę naszych pracowników zapewniamy prywatną opiekę medyczną i karnety sportowe.

  • Pracownicy objęci są dobrowolnym ubezpieczeniem grupowym.

  • Finansujemy zajęcia z języka obcego.

  • Prowadzimy program stypendialny dla dzieci naszych pracowników.

Lokalizacja

Wiązowna,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wiązowna
ID: 927613967