2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Górna
Dodane 13 maja 2024

Pracownik produkcji - Szwacz/ka

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

PROTEKT Grzegorz Łaszkiewicz Sp. z o. o.

Firma istnieje od 1989r., zajmuje się produkcją sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości. Produkowane wyroby stosowane są w wielu dziedzinach gospodarki, podczas prac wysokościowych, głębokościowych oraz w ratownictwie. W przedsiębiorstwie wytwarzane są zarówno składniki indywidualnego sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości - szelki bezpieczeństwa, amortyzatory bezpieczeństwa, linki bezpieczeństwa, jak również elementy stałych systemów asekuracyjnych.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osobę do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyny szwalniczej

  • szycie wyrobów wytwarzanych w zakładzie pracy (szelki, linki, worki itp.)

  • pomoc szwalni

Wymagania:

  • zaangażowanie

  • sumienność

  • rzetelność

  • umiejętność pracy w zespole

  • mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

  • Możliwość przyuczenia do zawodu szwacza/ki

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Umowę o pracę;

  • Pracę jednozmianową;

  • Finansowanie pakietów medycznych, ubezpieczenia grupowego oraz kart sportowych;

  • Praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym.

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna;

  • Ubezpieczenie na życie.

Historia szycia wyrobów przemysłowych sięga początków XIX wieku, kiedy to rewolucja przemysłowa przyniosła wynalezienie pierwszych maszyn do szycia. Wynalazcy znacząco przyspieszyli proces produkcji tekstyliów, umożliwiając masową produkcję odzieży i innych wyrobów. Z biegiem czasu szycie znalazło zastosowanie w coraz bardziej specjalistycznych dziedzinach przemysłu. W XX wieku, wraz z rozwojem nowych materiałów i technologii, zaczęto produkować specjalistyczne wyroby techniczne, takie jak sprzęt ochrony osobistej, filtry, pasy przenośnikowe czy elementy dla przemysłu motoryzacyjnego i lotniczego.

Współczesne szycie technicznych wyrobów przemysłowych to złożony proces łączący tradycyjne umiejętności ręczne z nowoczesnymi technologiami. Maszyny do szycia z komputerowym sterowaniem, precyzyjne narzędzia do cięcia oraz innowacyjne materiały pozwalają na produkcję wyrobów o wysokiej wytrzymałości i dokładności. W kontekście produktów BHP, takich jak uprzęże, pasy bezpieczeństwa i odzież ochronna, precyzja i jakość wykonania są kluczowe dla zapewnienia bezpieczeństwa użytkowników. Firma Protekt, będąca w światowej czołówce producentów sprzętu ochrony osobistej, od lat specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości sprzętu BHP. Nasze produkty są cenione na rynku za niezawodność i trwałość, co zawdzięczamy również profesjonalizmowi naszych pracowników.

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko Szwaczki i dołączenia do zespołu Protekt!

W CV prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 916447833